Liposukcja Body Jet

Najskuteczniejsze zabiegi modelowania sylwetki

Istnieje wiele sposobów na zadbanie o szczupłą sylwetkę. Niestety często krem i odrobina ruchu nie wystarczają, aby osiągnąć zamierzone efekty. Istnieje jednak szereg innych metod na uzyskanie wymarzonej sylwetki przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej jędrności skóry bez nieładnego cellitu. Obecna technologia daje ogromne możliwości, a na popularności zyskały w ostatnich latach zabiegi wykorzystujące ultradźwięki i podciśnienia. Po wykonaniu takich zabiegów ciało szybko się regeneruje, a pacjent może się cieszyć piękną sylwetką. W dalszej części artykułu dowiesz się, jak wybrać najskuteczniejszy zabieg modelowania sylwetki.

zabieg Body Jet w Krakowie

Zabieg Body Jet

Ten rodzaj zabiegu polega na liposukcji, która jest wspierana przy pomocy strumienia wody. Metoda ta wykorzystuje ciągły strumień cieczy do rozbicia podskórnej tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo bezpieczny i skuteczny zabieg. Nie wymaga hospitalizacji, a podczas jego wykonywania stosowane jest znieczulenie miejscowe. Zastosowanie tej metody pozwala na zmniejszenie ilości podawanych leków anestetycznych. Dzięki temu ryzyko wystąpienia powikłań i efektów ubocznych jest bardzo niskie. Dodatkowo zabieg Body Jet w Krakowie połączony z metodą VaserLipo i Renuvion umożliwia uwydatnienie typowych atrybutów wysportowanego ciała np. zarysowanie mięśni brzucha czy wyrzeźbienie łydek. W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, podczas tego zabiegu usunięta tkanka tłuszczowa zawiera zwykle 1-3% krwi. W przypadku klasycznego zabiegu może to być nawet 40%, co czasem skutkuje potrzebą transfuzji krwi w trakcie zabiegu. Metoda Body Jet zmniejsza także ilość i wielkość siniaków oraz wylewów krwawych, a ponadto przyśpiesza regeneracje tkanek, co skraca okres rekonwalescencji po zabiegu.

Modelowanie pośladków za pomocą tłuszczu naturalnego

Lipomodeling pośladków jest skuteczną alternatywą dla powiększania przy pomocy implantów. Naturalny efekt może zostać uzyskany dzięki użyciu lasera Vaser Lipo. Metodę, jaką jest lipomodeling cechuje bezpieczeństwo i natychmiastowe osiągnięcie pożądanych efektów. Do powiększenia pośladków używany jest własny tłuszcz, dlatego pacjent może dodatkowo uzyskać efekt wyszczuplenia, w częściach ciała gdzie występuje nadmiar tłuszczu. Zabieg jest wykonywany pod miejscowym znieczuleniem przy pomocy soli fizjologicznej połączonej z lekami znieczulającymi. Pozwala to skutecznie zniwelować ból i rozkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Na początku komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz. Później tłuszcz o najwyższej jakości jest ponownie implantowany do pośladków. Tłuszcz wstrzyknięty w pośladki znika z czasem w 20-40%. Dlatego pacjentom oferuje się powtórzenie zabiegu dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy, aby osiągnąć pożądane modelowanie.

Powiększanie piersi i pośladków własną tkanką tłuszczową

Metoda ta, w celu powiększenia piersi lub pośladków, wykorzystuje naturalny wypełniacz, jakim jest własna tkanka tłuszczowa. Taki zabieg wykonywany jest w Genesis Clinic – klinice medycyny estetycznej, mieszczącej się przy ul. Józefa Korzeniowskiego 39 w Krakowie (Tel: 690 070 790). Na początku zabiegu pobierany jest nadmiar tłuszczu, który zostanie wykorzystany do powiększenia piersi lub pośladków Cały zabieg nie wymaga stosowania implantów, jak przy innych metodach powiększania. Lekarz przeszczepia bowiem pobraną tkankę tłuszczową do miejsca, które pacjent chce powiększyć. Takie rozwiązanie skutecznie zmniejsza ryzyko odrzucenia przeszczepu.

Dodaj komentarz