Tanie tankowanie - karta paliwowa MOYL

Jakie możliwości oferuje karta paliwowa i dla kogo jest dedykowana?

Korzystanie z kart paliwowych przynosi spore zyski dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Dlatego też takie rozwiązania wprowadzają zarówno właściciele firm jednoosobowych, jak i ci dysponujący dużą flotą samochodową. I to właśnie w drugim przypadku konieczne jest zastosowanie udogodnień, które nie tylko usprawnią organizację pracy, ale również podniosą jej wydajność. To właśnie karta paliwowa jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców.

Karta paliwowa od Moyl - skuteczny sposób na tanie tankowaniea

Co to jest karta paliwowa Moyl?

Karta paliwowa Moyl swoim wyglądem przypomina nieco znaną wszystkim kartę debetową, przypisaną do określonego rachunku bankowego. Między nimi istnieje bowiem jedna zasadnicza różnica. Karta bankowa wydawana jest dla konkretnej osoby, karta paliwowa za to, na pojazd. Dzięki takim rozwiązaniom, korzystać może z niej nie tylko właściciel firmy, ale również i pracownicy, zatrudnieni np. na stanowisku kierowców. Co więcej, karta paliwowa dla małej firmy umożliwia dokonywanie bezgotówkowych płatności za zatankowane paliwo. Przynosi ona również szereg korzyści przedsiębiorcom. Po pierwsze ceny paliw są znacznie niższe, niż wskazują na to informacje na dystrybutorach. Co więcej, posiadacze karty mogą opłacić nią również zakup różnego rodzaju akcesoriów samochodowych, jak np. płynów do spryskiwaczy i olejów. Dzięki opcji prepaid, możliwe jest również ustalenie limitu kwoty, jaką można wydać jednorazowo lub też w odroczonym terminie.

Karta paliwowa – przejrzyste zasady, sprawna praca

Zastanawiasz się jak działa karta paliwowa? – odpowiadamy! Zwiększa ona przejrzystość gromadzonej dokumentacji. Nie potrzeba już bowiem faktury za każde tankowanie czy inne działania, związane z eksploatacją pojazdów. Elektroniczny system zapisu transakcji i faktura zbiorcza ograniczają również ilość drukowanych codziennie dokumentów do absolutnego minimum.

Tanie tankowanie - karta paliwowa MOYL

Gdzie można zapłacić kartą paliwową?

Kartą paliwową można zapłacić za paliwo zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. To, na których stacjach i w jakich krajach będzie to możliwe, zależy jednak od wybranej oferty i wydawcy karty.

Zalety posiadania karty płatniczej

Główną zaletą, jaka wiąże się posiadaniem karty paliwowej Moyl, jest atrakcyjna cena paliwa. Posiadacze karty korzystają nie tylko ze zniżek na stacjach, ale również z indywidualnych propozycji, przygotowanych w ofercie dla konkretnej firmy. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla właścicieli sporych rozmiarów flot samochodowych. Dla przykładu, istnieje możliwość naliczania kosztów benzyny od ceny hurtowej. W efekcie powoduje to, że im więcej paliwa zostaje zakupione, tym większe zniżki otrzymuje dane przedsiębiorstwo. Posiadanie karty paliwowej doceniają również pracownicy, którzy nie są zobowiązani do konieczności posiadania prywatnych pieniędzy w razie nieoczekiwanego tankowania służbowego samochodu. Dzięki temu, że karta przeznaczona jest wyłącznie na opłaty związane z eksploatacją samochodów, ich księgowanie jest znacznie łatwiejsze, a informacje przejrzyste. Dodatkowo istnieje również możliwość dostosowania rozwiązań do potrzeb konkretnych przedsiębiorców, np. poprzez wprowadzenie limitów wydatków.

Chcesz zostać posiadaczem karty paliwowej Moyl?

Przystąp do programu Moyl. Wejdź na stronę https://www.moyl.pl/zamow-karte, zamów kartę paliwową i tankuj szybko i wygodnie, korzystając z atrakcyjnych zniżek na paliwo!

Dodaj komentarz