Powiększenie piersi Gdańsk

Skuteczne metody na powiększenie piersi

Duży, a zarazem kształtny biust to element wyglądu, o którym marzy wiele kobiet. Niestety, nie wszystkie mogą poszczycić się tego rodzaju atutami. To z kolei rodzi kompleksy oraz obniża samoocenę. Naprzeciw tego rodzaju problemom wychodzi na szczęście medycyna estetyczna. Współcześnie stwarza ona możliwość powiększenia biustu oraz jego kształtowania w odpowiedni sposób. Jest to możliwe dzięki dwóm technikom. Pierwszą z nich jest przeszczepienie tkanki tłuszczowej z innej partii ciała, drugą z kolei wszczepienie specjalnych implantów.

Operacja powiększenia biustu

Klinki medycyny estetycznej a powiększanie biustu

Kliniki, w których przeprowadzany jest zabieg powiększania biustu, jest coraz więcej. Świadczy to o wciąż rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu usługi. O tym, czy dana placówka ma zabieg w swojej ofercie, dowiedzieć można się np. z jej strony internetowej, gdzie na ogół znajduje się również zakres cenowy zabiegu. Ci, których interesuje powiększenie piersi – Gdańsk i znajdująca się tutaj Klinika Derm Estetyka Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna to najlepszy wybór. Pacjenci mogą skorzystać w tym miejscu z usług specjalistów, zajmujących się powiększaniem biustu przy pomocy obu technik.

Powiększanie biustu z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej

To zdecydowanie najbardziej naturalna metoda powiększania biustu. Dzięki niej możliwe jest nie tylko powiększenie, ale również ujędrnienie piersi. Nie wszystkie kobiety jednak mogą poddać się zabiegowi, przeprowadzanemu przy użyciu tej metody. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy u pacjentki występuje nadmiar tkanki tłuszczowej w fałdzie brzusznym, bo to właśnie stąd jest ona pobierana. Najlepiej metoda ta sprawdza się u tych kobiet, które posiadają miseczkę A, B, ewentualnie również C. Decydują się na nią często panie, które utraciły jędrność biustu w trakcie ciąży lub też w wyniku karmienia piersią. Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Jego istota sprowadza się natomiast do pobrania tkanki tłuszczowej z brzucha. Ta z kolei, po specjalnej obróbce, jest wstrzykiwana w okolice biustu.

Powiększenie piersi Gdańsk

Wiele kobiet chciałoby również wiedzieć, kiedy można wrócić do sprawności fizycznej po powiększaniu piersi. Zagadnienie to zostało idealnie wyjaśnione w artykule https://derm-estetyka.pl/kiedy-mozna-wrocic-do-aktywnosci-fizycznej-po-powiekszaniu-biustu.html/, w którym poruszony został temat rekonwalescencji oraz powrotu do sprawności po zabiegu.

Powiększanie biustu przy pomocy implantów

Metoda ta nie jest zależna ani od figury, ani od wielkości miseczki. Implanty są na ogół umieszczane w piersiach poprzez nacięcie, które wykonywane jest w ich dolnej części. Są to silikonowe torebki, których wypełnienie stanowi specjalny żel lub też roztwór soli fizjologicznej. Tym razem jednak zabieg przebiega w znieczuleniu ogólnym, a pacjentka przed przystąpieniem do niego powinna wykonać szereg ważnych badań. W tym przypadku również i rekonwalescencja będzie nieco dłuższa. Hospitalizacja w klinice trwa minimum dobę. Po jej zakończeniu konieczne będzie również łagodzenie bólu przy użyciu środków przeciwbólowych oraz powstrzymanie się od większej aktywności. Powrót do pełnej sprawności następuje dopiero po upływie 2, a nawet 3 miesięcy od operacji.

Dodaj komentarz