Liposukcja i liporzeźbienie Vaser Lipo 4D

Na czym polega liposukcja Vaser Lipo HD?

Wygląd zewnętrzny, w tym również wygląd sylwetki, jest współcześnie bardzo ważnym aspektem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zdrowy tryb życia i regularne uprawianie sportu sprzyja osiągnięciu wymarzonych rezultatów. Niestety, bardzo często zdarza się, że pomimo wielu wyrzeczeń, nie jesteśmy zadowoleni z osiągniętych efektów. Wpływają na to m.in. różnego rodzaju choroby i zaburzenia, jak chociażby insuliooporoność. Naprzeciw tego typu problemom wychodzi dziś medycyna estetyczna. Dzięki nowoczesnym technologiom, możliwe jest np. odessanie nadmiaru tłuszczu, określane mianem liposukcji. Najmniej inwazyjnym sposobem na przeprowadzenie tego rodzaju zabiegu, jest liposukcja z wykorzystaniem urządzenia Vaser Lipo HD. Na czym polega zabieg i jak przebiega?

Liposukcja podbródka - Genesis Clinic

Co to jest liposukcja Vaser Lipo HD?

Liposukcja Vaser Lipo 4D jest wyjątkową metodą, dzięki której możliwe jest odessanie nawet 6 litrów zbędnej tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w poszczególnych partiach ciała. Jednocześnie przeprowadzane jest również liporzeźbienie, czyli wymodelowanie sylwetki. Mieszkańcy Małopolski i okolic mogą skorzystać z zabiegu, jakim jest liposukcja Kraków w Genesis Clinic: Klinika medycyny estetycznej i flebologii Kraków, która znajduje się przy ul. Józefa Korzenowskiego 39 w Krakowie (tel. 690 070 790).

Jak działa Vaser Lipo 4D?

Ultradźwięki, wytwarzane przez urządzenie, rozbiją tkankę tłuszczową, omijając przy tym pozostałe struktury, jak np. naczynia krwionośne oraz nerwy. Odseparowana tkanka tłuszczowa jest łatwa do odessania. Nie następuje przy tym uszkodzenie nerwów, naczyń i komórek. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny, a rekonwalescencja wyjątkowo krótka.

Liposukcja i liporzeźbienie Vaser Lipo 4D

Jaki jest obszar zabiegu?

Zabieg może dotyczyć różnych partii ciała. Są to np. brzuch i pośladki, ale również klatka piersiowa, plecy, uda czy łydki. Precyzyjna końcówka umożliwia także przeprowadzenie działań w delikatnych, a zarazem niewielkich obszarach, jak chociażby szyja czy podbródek. To właśnie modelowanie podbródka cieszy się coraz większą popularnością. Szereg zagadnień z nim związanych, poruszony został w artykule https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/modelowanie-podbrodka/, gdzie przedstawiono m.in. zalety tej metody, ale również i przeciwwskazania do zabiegu. Cała procedura, niezależnie od wybranego miejsca, jest bezinwazyjna i bezpieczna, przez co zniwelowana zostaje konieczność hospitalizacji pacjenta.

Jakie są etapy zabiegu liposukcji Vaser Lipo HD?

Pierwszym etapem jest wykonanie niewielkich nacięć. To właśnie przez nie wprowadzona zostaje specjalistyczna sonda, emitująca ultradźwięki. Ich działanie prowadzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, dzięki czemu staje się ona łatwa do odessania. Nie zostają przy tym uszkodzone pozostałe struktury, przez co okres rekonwalescencji skraca się do absolutnego minimum. Powrót do pełnej sprawności następuje na ogół już po kilku dniach, a ostatecznymi efektami zabiegu można cieszyć się z reguły po upływie dwóch miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Zabieg liposukcji oraz liporzeźbienia Vaser Lipo 4D nie posiada długiej listy przeciwwskazań. Z jego możliwości nie mogą skorzystać osoby chore przewlekle np. na cukrzycę czy też borykające się z problemami w zakresie krzepliwości krwi.

Dodaj komentarz