Medycyna komórkowa

badanie komórki

Medycyna komórkowa

Medycyna komórkowa jest to młoda gałąź medycyny opierająca się w głównej mierze na identyfikowaniu nieprawidłowości na poziomie komórki. Wykazano, iż najczęstszą przyczyną nieprawidłowego funkcjonowania komórek są przewlekłe niedobory witamin, minerałów, niektórych pierwiastków oraz aminokwasów. Braki te są przyczyną wielu chorób.

Badanie komórki

Tak więc wcześnie wykonane badanie komórki pozwoli  na uzupełnienie niedoborów bądź też na rozpoczęcie trafnego leczenia. Dzięki medycynie komórkowej możemy zrozumieć pewne trendy odnoszące się do zachorowalności. Nasuwa się tu pewne stwierdzenie, a mianowicie profilaktyka ponad wszystko. Jak widać odpowiednio zbilansowana dieta bogata w witaminy, odpowiednie pierwiastki, mikroelementy, makroelementy oraz aminokwasy pozwoli nam na zachowanie zdrowia i poprawę jakości życia.

Zapewne większość z nas nieodpowiednio uzupełnia niedobory witamin w organizmie

Popularne suplementy diety zawierają całą gamę witamin, pierwiastków i tym podobnych, wiąże się to zazwyczaj z pobieraniem nadmiernych ilości składników mineralnych oraz witamin. Jest to niewątpliwość niewłaściwe postępowanie. Pamiętajmy, że nadmiar witamin oraz innych wyżej wymienionych może niekorzystnie wpływać na organizm (hiperwitaminoza to jedna z konsekwencji).

Zbilansowana dieta

Warto więc sięgać po warzywa, owoce oraz inne  produkty bogate w cenne składniki. Jest to najlepszy sposób na suplementację diety
Pomóżmy naszym komórkom i zadbajmy o nie już dziś. Więcej o medycynie komórkowej znajduje się na stronie www.edukacja-zdrowia.com/medycyna-komorkowa i http://www.roik.pl/medycyna-komorkowa-dr-ratha-mozemy-byc-zaskoczeni-poziomem-agresji-niektorych-przeciwnikow-dr-ratha-dlaczegodlaczego/

Dodaj komentarz