Jaka biżuteria będzie modna w 2024?

Stylowa biżuteria 2024 rok – Trendy, które musisz znać!

Różnorodność stylów biżuterii, dostępnej obecnie na rynku, powoduje, że wiele pań nie jest w stanie podjąć decyzji o zakupie konkretnego modelu pierścionka czy kolczyków. W naszym artykule postaramy się im pomóc, omawiając najważniejsze trendy, jakie dają się zauważyć w projektowaniu wyrobów jubilerskich w roku 2024.

Jakie kolczyki będą modne w roku 2024?

Wśród kolczyków, które polecają projektanci w roku 2024, szczególnie wyróżniają się modele o kształcie owalnym oraz kolistym. Ich budowa może być przy tym różna – oprócz wyrobów o misternie plecionej strukturze, polecane są również ozdoby o nowoczesnym i minimalistycznym designie. Więcej informacji na temat stylistyki biżuterii tego typu znajdziemy na stronie https://lodzinscy.eu/blog/porady/trendy-w-bizuterii-na-rok-2024-klasyka-piekna-w-nowoczesnej-odslonie, należącej do czołowego salonu jubilerskiego z Krakowa. Warto zauważyć, że duża różnorodność panować będzie też w najbliższych miesiącach w zakresie materiałów, z których wykonane będą kolczyki: obok złota i srebra popularne staną się stopy nietypowe.

Łańcuszki i wisiorki – jaki model wybrać w roku 2024?

Modne będą również efektowne łańcuszki z metali szlachetnych – szeroki ich wybór znajdziemy w sklepie https://lodzinscy.eu, oferującym wyroby najwyższej klasy. Dominować będzie stylistyka klasyczna i stonowana, łącząca ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami inspirowanymi naturą – liśćmi, kwiatami oraz innymi motywami roślinnymi. Szyku łańcuszkom i naszyjnikom dodawać mogą utrzymane w podobnym stylu zawieszki z kamieniami szlachetnymi i kryształkami.

Jakie naszyjniki będą na czasie w 2024?

Jakie bransoletki są trendy w roku 2024?

Motywy nawiązujące do dzikiej przyrody będą dominowały również w projektach bransoletek. W tym wypadku jednak kształty roślin (kwiatów, liści, splecionych pędów) uzupełniać mogą:

  • motywy zwierzęce,
  • formy organiczne.

Popularności nie stracą też wyroby jubilerskie o minimalistycznej formie. Tak duża różnorodność pozwoli z łatwością dopasować model biżuterii do indywidualnych preferencji oraz typu urody i stylu ubierania.

Jakie kolory biżuterii będą modne w roku 2024?

Oprócz kolorów metali szlachetnych – złota i srebra – w projektach biżuterii zauważyć będzie można w roku 2024 dużą ilość akcentów związanych z naturą. Popularność zdobywać będą przy tym m.in. wyroby jubilerskie ozdobione nietypowymi kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi i ozdobnymi, takimi jak:

  • opale,
  • kolorowe cyrkonie,
  • oliwiny,
  • różne odmiany kwarcu.

Projektanci promują również produkty, łączące klasyczną kolorystykę srebra i złota z nowoczesnym wzornictwem, nawiązującym do form organicznych.

Jak dobierać biżuterię do stroju w 2024?

Minimalizm czy maksymalizm? Trendy w projektowaniu biżuterii w roku 2024

Wśród nurtów, dominujących w projektowaniu biżuterii, ścierać się będą w roku 2024 dwa podstawowe zjawiska: dążenie do maksymalizmu, ozdobności i niezwykłych form oraz minimalizm, połączony ze wspomnianymi już nawiązaniami do natury. Na wybiegach można też obecnie zaobserwować ciekawe zestawienia, na przykład połączenie bogatych zdobień pierścionków, kolczyków czy naszyjników, ze strojami utrzymanymi w nurcie minimalizmu.

Dodaj komentarz