Bądź modna na co dzień – makijaż permanentny

maki1

Starasz się być boginią stylu, z każdym modowym newsem starasz się być oczytana?

Zapewne wiesz, że w tym sezonie coraz większą popularność ma stylizacja w rodzaju japońskiej, czy chińskiej – to wszystko z uwagi na coraz większe zainteresowanie i wymianę społeczną pomiędzy naszymi krajami.

make up2

Makijaż na długi czas

Pierwszym, a zarazem najważniejszym sposobem makijażu u japońskich kobiet jest makijaż permanentny, czyli taki, który zapewni Ci makijaż na długi czas – w ten oto sposób zaoszczędzisz rano cenne 30 minut na to, by dłużej pospać, czy w spokoju zjeść śniadanie. Postawienie na mocne oczy czy usta będzie najważniejszym niuansem, dzięki któremu zmienisz się w kobietę pewną siebie, bez żadnych kompleksów, wyłaniającą się z tłumu.

mkaai4

Zalety makijażu trwałego

Makijaż trwały ma wiele zalet, a prawie w ogóle nie ma wad. Po pierwsze, tak jak wyżej – oszczędzasz czas. Po drugie masz wciąż świeżo wyglądający makijaż, nie musisz się bać o to, że rozmaże się lub zniknie podczas długiego dnia w pracy. Dodatkowo zaoszczędzisz na „pudrowaniu noska” co kilka godzin, więc oszczędzasz na kosmetykach. Po trzecie, makijaż permanentny to sposób na atrakcyjny wygląd każdego dnia – zainteresowanie Twoją osobą z pewnością będzie większe, niż przy rozmazanym makijażu.

mak

Co jeśli znudzi Ci się ten sam makijaż?

Jedyną wadą, która będzie zauważalna – to podobny wygląd (w zależności na co się zdecydujesz) oczy lub ust. Można zastosować różne tricki, by ukryć, że to ten sam makijaż co dnia. W końcu, kto jak kto, kobiety w trickach są najdoskonalsze na świecie.

Dodaj komentarz