Zabiegi medycyny estetycznej poprawiające kondycję skóry twarzy

Skóra twarzy to wizytówka każdej osoby, dlatego warto zadbać o jej zdrowie i kondycję. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają w sposób szczególny zatroszczyć się o skórę twarzy. Skórę, która jest niezwykle delikatna i narażona na wiele negatywnych czynników. W poniższym artykule omówione zostały metody usuwania naczynek V-Laser oraz mezoterapii igłowej. Warto więc poznać ich zalety, aby móc świadomie reagować na niepokojące zmiany skórne. 

Zabieg mezoterapii igłowej w klinice Genesis

Mezoterapia igłowa – działanie

Mezoterapia igłowa to zaawansowana metoda leczenia bardzo zróżnicowany dolegliwości skórnych. Istota jej działania polega na punktowym wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych, które zawierają związki pozytywnie wpływające na kondycję oraz zdolność skóry do regeneracji. Jest niezwykle uniwersalna i staje się bardzo pomocna jako element systemu, którego celem jest odwrócenie bądź pełne zahamowanie niekorzystnych zmian, które powstają na skórze. Powodowane są różnymi czynnikami, najbardziej popularne z nich to stres, tytoń oraz zbyt silne promieniowanie słoneczne. Pod linkiem dowiesz się, ile kosztuje mezoterapia igłowa Kraków, co zależne jest od części ciała, na którą ma ona zostać zastosowana.

Efekty zabiegu mezoterapii

Najważniejsze efekty, jakie niesie za sobą metoda mezoterapii igłowej to kompleksowe odżywianie skóry, systematyczne stymulowanie jej procesów regeneracyjnych, usprawnienie mikrokrążenia, przyczynienie się do powstania wielu nowych naczyń krwionośnych, powstrzymywanie namnażania się wolnych rodników oraz pozytywne wpływanie na ogólną poprawę metabolizmu komórek skóry. Warto nadmienić, że osoby w ciąży, karmiące piersią, posiadające alergię, stany zapalne lub choroby nowotworowe powinny powstrzymać się od poddawania się temu zabiegowi. Najważniejsze jest więc skonsultowanie się ze specjalistą.

Naczynka usuwane za pomocą metody V-Laser

Jak pozbyć się naczynek?

Metoda V-Laser powszechnie określana jest jako najnowocześniejszy system, który służy oczyszczaniu skóry z występujących na jej powierzchni pajączków oraz zmian rumieniowych. Jej największą przewagą nad tradycyjnymi metodami jest znacznie większy stopień skuteczności połączony z wysokim bezpieczeństwem oraz możliwością przeprowadzenia zabiegu bez występowania uciążliwego bólu. Skóra poddawana zabiegowi jest na bieżąco ochładzana szkiełkiem szafirowym, pacjent posiada więc pełen komfort leczenie i ma poczucie, że opiekują się nim najlepsi specjaliści. Po zabiegu V-Laser konieczne jest stosowanie się do pewnych zaleceń, o których możesz przeczytać pod linkiem: https://klinikagenesis.pl/zabiegi/laseroterapia/usuwanie-naczynek/, postępowanie zgodnie z nimi gwarantuje powodzenie zabiegu i utrzymanie jego efektów przez długi czas.

Dla kogo metoda V-Laser?

V-Laser to idealne wyjście dla wszystkich tych osób, które borykają się z dolegliwościami takimi jak piegi, występowanie plam soczewicowatych, ciałek rubinowych, różnych odmian trądziku, zmian rumieniowych, przebarwień oraz naczynek i pajączków. Specjaliści podkreślają fakt, że już pierwsza sesja usuwania zmian naczyniowych daje bardzo dobre rezultaty. Pozytywne zmiany są łatwe do zauważenia gołym okiem. Niezwykle ważną sprawą jest to, iż metoda ta jest kompatybilna z innymi technikami oczyszczanie skóry twarzy. W przypadku niektórych schorzeń jak na przykład rumienia konieczne jest powtórzenie przeprowadzenia zabiegu, aby uzyskany efekt zostały utrwalone. 

Dodaj komentarz