Niestandardowe suknie ślubne

Suknie ślubne niekoniecznie muszą być białe. W ostatnim czasie panny młode coraz częściej odchodzą od tego standardowego koloru, który nie jest dla nich wcale tym jedynym wymarzonym. Zdecydowanie warto czasem wyjść przed szereg i wyłamać się z pewnych utartych i ustalonych odgórnie schematów, aby zaskoczyć i samą siebie, i innych. Nie tylko klasyczna biel jest dobrym wyborem. Nawet ona ma bowiem swoje zróżnicowane oblicza, z którymi warto się zaznajomić. Jeżeli jesteś na etapie szukania kreacji idealnej, koniecznie popatrz, co takiego może ci zaproponować współczesna moda ślubna. Nie podążaj za tradycją. Przełam ją, a możesz być pewna, że osiągniesz zniewalający efekt, który samą ciebie pozytywnie zaskoczy.

Suknie ślubne w salonie Bella Rossa

Przełam tradycyjną biel

Współczesną i unowocześnioną bielą stał się kolor nude. Lekko wpada on w odcień cielisty. Ma też w sobie coś z beżu i pomarańczy, ale jest jednak jaśniejszy od tych dwóch kolorów. Tak naprawdę każdy chyba już wie, jak on wygląda i jak świetnie komponuje się ze skórą. Przykładowe kreacje w tym odcieniu można zobaczyć odwiedzając salon sukien ślubnych na ul. Długa w centrum Krakowa. Odcień nude świetnie sprawdza się tam, gdzie chciałabyś – z jednej strony odsłonić trochę skóry, ale z drugiej strony zapewnić sobie większy komfort i lepsze „zabezpieczenie” dla ciała. Odcienie beżu są mocno zróżnicowane, dlatego przypatrz się im z bliska i spróbuj ocenić, który z nich najlepiej skomponowałby się z twoim typem karnacji.

Nie ograniczaj się!

Jeżeli masz dość tej nudnej i sztampowej klasyki, pójdź w zupełnie innym kierunku. Zaszalej z kolorem. Popatrz tylko, jak fantastycznie prezentują się suknie ślubne w szampańskim kolorze, kojarzącym się z hucznymi imprezami i szykownymi balami Hollywood. Ta barwa nie ma nic wspólnego z tandetą. Jest delikatnie przygaszonym złotem, które spektakularnie prezentuje się z dosłownie każdym odcieniem skóry. Niezależnie od tego, jaka jest twoja karnacja, w kolorze szampańskim na pewno będzie ona wyglądać świetnie. Sprawdź to sama odwiedzając stronę https://bellarossa.pl/kolekcje, gdzie znajdziesz ofertę sukien w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Następnie przymierz suknię w szampańskim kolorze w salonie – na pewno nie będziesz chciała jej z siebie ściągać.

Suknia ślubna w odcieniu nude

Wybierz swój własny kolor

Jak sama się już przekonałaś, kolor sukni ślubnej nie musi być wcale klasycznie biały. Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przymierzyła kreacje w zupełnie innych, bardziej nietypowych i niecodziennych kolorach. Pamiętaj, że nic cię nie ogranicza, dlatego tym razem możesz naprawdę zaszaleć. Koniecznie to zrób, jeśli tylko masz na to ochotę. Moda ślubna nie musi być nudna! Można się nią śmiało bawić.

Jeden komentarz do “Niestandardowe suknie ślubne

Dodaj komentarz