Kierowca Bolt Kraków

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z partnerem flotowym?

Praca kierowcy od dłuższego czasu cieszy się niezwykłą popularnością. Popyt na nią nigdy nie słabnie — przecież ludzie zawsze i wszędzie potrzebowali i będą potrzebować transportu. Pracownicy doceniają ją także ze względu na elastyczny czas wykonywania swoich zadań.

Jak działają usługi partnera flotowego?

Samodzielne świadczenie usług przewozowych wymaga spełnienia szeregu wymogów formalnych. Przyszły przewoźnik musi bowiem uzyskać właściwe zezwolenia, a także założyć działalność gospodarczą. W ramach tejże działalności musi potem rozliczać składki, podatki, etc. Nie każdy ma ochotę na taki wysiłek, dlatego wiele osób wybiera pracę u partnerów flotowych. Podmiot taki bierze na siebie wszelkie formalności.

Dlaczego warto wybrać usługi partnera flotowego?

Ponieważ doba ma 24 godziny. Część z nich należy poświęcić na sen czy życie rodzinne. Pozostałą część pochłania praca. Jednak gdyby kierowca wykonywał zadania w ramach działalności gospodarczej, nie każda godzina pracy przynosiłaby mu zyski. Za wypełnianie deklaracji podatkowych czy faktur nikt mu nie zapłaci. Natomiast spędzi on dziesiątki godzin nad biurokracją. Pozostała część pracy będzie wypełniona jeżdżeniem, jednak proporcje czasu mogą wyglądać niekorzystnie.

Gdy korzysta się z usług partnera flotowego, formalności i jazda odbywają się równolegle i niezależnie od siebie. Tymi pierwszymi zajmują się etatowi specjaliści partnera. Natomiast kierowca 100% swojego czasu pracy spędza w drodze, zarabiając za każdą sekundę w samochodzie. Na stronie Praca Bolt – Zostań kierowcą Bolta z OnlyGo – znajdziemy listę benefitów, które gwarantuje praca jako kierowca we współpracy z partnerem flotowym.

Ponadto pomoc partnerów flotowych kosztuje bardzo niewiele. Otrzymują oni cotygodniowe przelewy od firm przewozowych, które stanowią wynagrodzenie klienta. Pobierają z nich bardzo niewielką prowizję. Natomiast reszta naprawdę atrakcyjnej sumy trafia do kieszeni kierowcy.

Kierowca Bolt praca Kraków

Jak wygląda praca u partnera flotowego?

Podstawą zatrudnienia będzie umowa zlecenie. Umowa o pracę nie znajduje zastosowania w takich warunkach. Kierowca partnera nie pracuje bowiem w określonym czasie i pod nadzorem pracodawcy. Warto jednak podkreślić, że taka forma zatrudnienia w rzetelnych firmach jest równie stabilna i opłacalna, co umowa o pracę. Ponadto dla osób uczących się czy studiujących, rozwiązanie takie jest dalece korzystniejsze – większa część kwoty brutto zostanie w ich kieszeniach. W wielu przypadkach kierowca otrzymuje także dofinansowanie do zakupu paliw czy usług mechanika.

Praca w OnlyGo?

W firmie OnlyGo możliwa jest praca jako kierowca Bolt, Uber czy FreeNow, która powinna zainteresować każdego posiadacza pojazdu osobowego. Firma pośredniczy w rozliczeniach z Bolt, pobierając zaledwie 50 złotych prowizji. Ponadto kierowcy tego partnera flotowego mogą liczyć na dofinansowanie paliwa za pomocą karty Moyl, która obniża koszt eksploatacji nawet o 45%! Warto podkreślić, że oferowane kierowcom benefity są stale rozszerzane.

Dodaj komentarz